Hakkımızda

Tarla ve bahçelerinizi bizimle güvenle alın ve satın

Tarımsal yatırım, Tarım ülkesi olan Türkiye’deki çok önemli bir boşluğu doldurmakta ve Türkiye’nin tarımsal gayrimenkul platformu olarak çok önemli bir hizmet vermektedir. Tarla ve bahçe yatırımı yapmak isteyen yatırımcıların güvenle kullanabileceği bir platform olan Tarımsal yatırım, aynı zamanda tarla ve bahçesini satmak isteyenler için de çok önemli bir platformdur. 

Bahçe ve Tarla Yatırımı yapmak isteyenler için neden TARIMSAL YATIRIM?

Tarım teknik olarak basit gözükse de başarının ayrıntılarda olduğu bir alandır. Tarım yapılan arazinin su durumu, toprak yapısı, iklim koşulları vb. tarımda başarıyı getiren bir numaralı etkenlerdir. Her ürün her toprakta dikilemez. Dolayısıyla yatırımı yapacak kişinin bu gibi konularda hata yapması, ileride yapımı negatif yönde etkileyecektir. Örneğin; ceviz, badem gibi meyveler her arazi yapısında ve iklim şartlarında dikilemezler ve bunların seçimi ile ilgili birçok teknik detay mevcuttur. Buna benzer olarak, ceviz ve bademin cinsleri de kendi içerisinde farklılıklar göstermektedir. Tarımsal Yatırımın kurumsal ve tecrübeli ekibi bu gibi konularda alıcılara en güvenilir bilgiyi baştan sunmaktadır ve yatırımcının isteğine göre gerekli tavsiye ve yönlendirmeleri yapmaktadır.

Bahçe veya Tarlasını satmak isteyenler için neden TARIMSAL YATIRIM?

Türkiye’den ve yurtdışından portföyünü devamlı takip eden bir alıcı kitlesine sahip olan TARIMSAL YATIRIM, satıcılara en doğru alıcıyı en hızlı şekilde sunabilen bir platformdur. Belli bir büyüklüğe sahip arazi ya da bahçelere aynı zamanda bağımsız değerleme hizmeti veren TARIMSAL YATIRIM, bu sayede portföyün en doğru fiyatla en hızlı şekilde alıcılar ile buluşmasını sağlar. Tarımsal Gayrimenkul dünyada hızla büyüyen önemli bir sektördür. Bu sektörde, Türkiye’de lider konumda bulunan www.tarimsalyatirim.com, bahçe ve tarla sahiplerine aynı zamanda arazi yönetimi için yönetim firmaları da tavsiye etmektedir. 

Compare listings

Compare